☎ 077-717-7272, 054-481-1093

פרנקל אלכסנדר - משרד עורכי דין

ייצוג משפטי יעיל, אמין ומקצועי

תחומי התמחות

פרנקל אלכסנדר

עו”ד

Адвокат Александр Френкель сидит на стуле в синем галстуке и добродушно улыбается, скрестив руки на колене

פרנקל אלכסנדר

עו”ד ומייסד המשרד

משרדנו הוקם בשנת 2008 ורואה כחובתו לשמור על רמת מקצועיות, אמינות וזמינות ללקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל ובעולם.

מייסד המשרד, עו״ד פרנקל אלכסנדר (חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008) וכל צוות המשרד רואים את דרכם בעריכת דין לא רק כעיסוק לשם יצירת הכנסות , אלא גם כדרך להיות אנשים אכפתיים לכאב הזולת ולתרום לחברה בה אנו חיים כדי שתהיה טובה וחיובית יותר.

משרדנו מתמחה בדיני הגירה והסדרת מעמד בישראל, בעסקאות נדל”ן ומיסוי מקרקעין. כמו כן, למשרד יש מחלקה העוסקת בתחומים מסוימים של משפט פלילי.

בנוסף לניסיון וידע רבים בתחומי התמחות המשרד, אנו ממשיכים וביומיום מעשירים ומעמיקים אותם , כדי להעניק לציבור הלקוחות שלנו ייצוג משפטי יעיל, בלתי מתפשר ולעמוד על דרישות הרף הגבוה שהצבנו לעצמנו.

משרדנו מייצג את שולחיו בבתי משפט בישראל ובמדינות אחרות בכל הערכאות. נוסף על כך , אנו מעניקים ליווי משפטי מלא מול רשויות המדינה בענייני הסדרת מעמד בישראל ומייצגים בענייני מקרקעין ומיסוי מקרקעין מול כל הרשויות המוסמכות לטפל, תוך עמידה נוקשה על זכויות מרשינו.

בכל יום אנו שמחים לגלות דברים חדשים שהם מעבר לתוכן יבש של החוקים, תקנות, פסקי דין , נהלים וחוזרים – אלה שממלאים בהרגשת שייכות ושליחות אשר צומחים מעזרת זולת ויכולת להשפיע כדי להפוך את חיי הלקוח לטובים יותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקורות

מלאו את הטופס הבא וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

077-717-7272